O firmie

Jesteśmy producentem aplikacji i rozwiązań pomocnych w biznesie oraz w kontaktach z urzędami. Zespół e-file tworzą eksperci z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej klasy aplikacji, profesjonalnych serwisów www oraz w działaniach marketingowych. Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu e-government oraz e-deklaracji.

Nasza misja to e-life solutions. Tworzymy aplikacje, które są blisko życia, pomagają na co dzień i poprawiają rzeczywistość. Nie lubimy marnować czasu, dlatego tworzymy programy, które go oszczędzają.

Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wysokiej jakości merytorycznej naszych narzędzi. Dlatego współpracujemy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami z zakresu e-government, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Naprawdę uważnie wsłuchujemy się także w opinie użytkowników naszych rozwiązań, ponieważ tylko ich zadowolenie, zapewnia sukces naszym aplikacjom. Programiści e-file od ponad 15 lat wprowadzają ich rady i uwagi do nowoczesnych programów i rozwiązań internetowych ułatwiających życie. Naszym klientom i nam samym.

W naszych działaniach stawiamy na prostotę i funkcjonalność. Pomagamy firmom i urzędom w automatyzacji usług, standaryzacji danych i profesjonalnej obsłudze klienta. Projektujemy ergonomiczne programy ułatwiające pracę na co dzień (formularze, aplikacje Web, systemy przechowywania danych i zarządzania projektem). Nasze programy budujemy „na wymiar” po zdiagnozowaniu potrzeb danej instytucji.

Czytaj więcej - Usługi >>