Usługi - rozwiązania szyte na miarę

Masz pomysł i potrzebę wykorzystania naszej wieloletniej wiedzy, doświadczenie, zasobów i technologii do rozwoju Twojej firmy lub instytucji? Porozmawiajmy o rozwiązaniu szytym na miarę. 
Dotyczy to zarówno aplikacji, usług lub wdrożeń w oparciu o program fillUp, e-pity lub e-pity Płatnika, jak i z nim nie związanych. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i staramy się dopasować najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań.

Możemy pomóc Ci w zaprojektowaniu, wdrożeniu, walidacji czy prowadzeniu projektów desktopowych, internetowych czy mobilnych, w których ważna jest użyteczność zbierania, przetwarzania oraz dystrybucji informacji. Optymalizacja Twoich działań, elektronicznego obiegu dokumentów czy dbałość o ich bezpieczeństwo i stabilność, może znacząco wpłynąć na efektywność Twojego biznesu.

Nasz liczny zespół doświadczonych konsultantów, inżynierów i programistów wysokiej klasy może być także do Twojej dyspozycji. Stosujemy technologie Adobe Flex, piszemy rozwiązania dla rozwiązań offlinowych, internetowych oraz mobilnych, zarówno dla systemów Microsoft Windows, Mac Os jak i Linux. 

Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm? 
Skontaktuj się z nami - po prostu:
Krzysztof Wawrowski 
e-mail: krzysztof@e-file.pl 
mobile: 799 100 899