Zarząd

Jacek Wawrowski - Prezes Zarządu e-file sp. z o.o.

W e-file odpowiedzialny za rozwój projektów z sektora e-administracji, w tym aplikacji fillUp oraz usług u24.pl. Od października 2013 r. większościowy udziałowiec spółki e-file oraz wspólnik agencji interaktywnej WebTailor z Poznania.

Absolwent Polityki gospodarczej i strategii przedsiębiorstw na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od ponad 15 lat zewnętrzny konsultant w zakresie systemów e-commerce, rynku IT, e-biznesu oraz strategii rozwoju serwisów internetowych, także ekspert w dziedzinie e-administracji.

Pomysłodawca i współtwórca serwisów pit.pl i vat.pl, lidera wśród vortali podatkowych. Odpowiedzialny za uruchomienie pierwszej w Polsce platformy doradztwa podatkowego e-doradca.pit.pl. W 2006 roku doprowadził do inwestycji oraz ostatecznie przejęcia spółki PIT.pl przez Grupę Bankier.pl SA. W latach 2006 do 2012 r. Prezes Zarządu spółki PIT.pl, funkcjonującej obecnie w ramach Grupy Allegro.

W latach 2001 - 2003 członek zarządu Gammanet Sp. z o.o. producent jednego z pierwszych w Polsce systemów CMS – Web Kameleon. W latach 1996-98 Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Jakości i Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Varico zajmującej się produkcją systemów do obsługi przedsiębiorstw.

Prywatnie tato czwórki urwisów. Turysta, miłośnik dobrych filmów, literatury oraz żeglarz amator.

Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Jacek WawrowskiWyświetl profil użytkownika Jacek Wawrowski

Adam Mielcarski - Wiceprezes Zarządu e-file sp. z o.o.Absolwent Wydziału Informatyki na Politechnice Poznańskiej oraz programu MBA Atlanta - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.  W e-file odpowiedzialny za całość procesu programowania aplikacji, w szczególności zaś za rozwój projektów z sektora podatkowego/finansowego. Pomysłodawca i twórca aplikacji e-pity i fillUp oraz koordynator prac programistycznych związanych z rozwojem aplikacji i nowych produktów e-file. Do 10.2013 r. pełnił funkcję Prezesa zarządu spółki.

W latach 2006-2009 menedżer działu projektowania i programowania gier i aplikacji e-commerce w firmach Gammanet Sp. z o.o. i Playdorado Sp. z o.o. Od 1997 do 2006 roku programista, a następnie Kierownik Działu Projektowania i Programowania w firmie Varico zajmującej się produkcją systemów do obsługi przedsiębiorstw oraz programów do wypełniania deklaracji podatkowych. W wolnym czasie: literatura i żeglarstwo.

Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Adam MielcarskiWyświetl profil użytkownika Adam Mielcarski