Jacek Wawrowski - Prezes

W e-file odpowiedzialny za rozwój projektów z sektora e-administracji i e-commerce. Od października 2013 r. większościowy udziałowiec spółki e-file.

Współuczestniczy obecnie także jako wspólnika w projektach:
Smartstock - w pełni zautomatyzowane prognozowanie popytu i optymalizacja zapasów z wykorzystaniem AI i ML działające w chmurze.
WebTailor - agencji interaktywnej tworzącej i rozwijającej rozbudowane serisy i systemy e-commerce.

Absolwent Polityki gospodarczej i strategii przedsiębiorstw na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od ponad 20 lat zewnętrzny konsultant w zakresie systemów e-commerce, rynku IT, e-biznesu oraz strategii rozwoju serwisów internetowych, także ekspert w dziedzinie e-administracji.

Pomysłodawca i współtwórca serwisów pit.pl i vat.pl, lidera wśród vortali podatkowych. Odpowiedzialny za uruchomienie pierwszej w Polsce platformy doradztwa podatkowego e-doradca.pit.pl. W 2006 roku doprowadził do inwestycji oraz ostatecznie przejęcia spółki PIT.pl przez Grupę Bankier.pl SA. W latach 2006 do 2012 r. Prezes Zarządu spółki PIT.pl

W latach 2001 - 2003 członek zarządu Gammanet Sp. z o.o. producent jednego z pierwszych w Polsce systemów CMS – Web Kameleon. W latach 1996-98 Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Jakości i Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Varico zajmującej się produkcją systemów do obsługi przedsiębiorstw.

Prywatnie dumny tato czwórki urwisów. Turysta, miłośnik dobrych filmów, literatury oraz żeglarz amator.

Nawiąż kontakt

Jacek Wawrowski - Prezes

Adam Mielcarski - Wiceprezes

Absolwent Wydziału Informatyki na Politechnice Poznańskiej oraz programu MBA Atlanta - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. W e-file odpowiedzialny za całość procesu programowania aplikacji, w szczególności zaś za rozwój projektów z sektora podatkowego/finansowego. Pomysłodawca i twórca aplikacji e-pity i fillup oraz koordynator prac programistycznych związanych z rozwojem aplikacji i nowych produktów e-file. Do 10.2013 r. pełnił funkcję Prezesa zarządu spółki.

Współuczestniczy także jako wspólnika w projekcie - Smartstock.

W latach 2006-2009 menedżer działu projektowania i programowania gier i aplikacji e-commerce w firmach Gammanet Sp. z o.o. i Playdorado Sp. z o.o. Od 1997 do 2006 roku programista, a następnie Kierownik Działu Projektowania i Programowania w firmie Varico zajmującej się produkcją systemów do obsługi przedsiębiorstw oraz programów do wypełniania deklaracji podatkowych. W wolnym czasie: literatura i żeglarstwo.

Nawiąż kontakt

Adam Mielcarski - Wiceprezes