Już jest! Najnowsza wersja Program e‑pity® gotowa do rozliczeń PIT za 2022 r.

Programy e-file z Symulatorem rozliczeń PIT za 2023 r.!

Jak co roku dajemy naszym użytkownikom, zarówno tym korzystającym z Programu e-pity jak i fillup, możliwość przeprowadzenia symulacji swojego rozliczenia PIT za 2023. Odpowiednie działania podjęte jeszcze w tym roku pozwolą na obniżenie podatku do zapłaty lub powiększenia ewentualnego zwrotu.

Sprawdź 26 sposobów na obniżenie podatku

Zmiany w podatku dochodowym PIT objęły między innymi ulgi i odliczenia, którym warto przyjrzeć się bliżej. Poza dobrze znanymi ulgami, takimi jak ulga prorodzinna, termomodernizacyjna czy rehabilitacyjna w rozliczeniach PIT za 2023 r. pojawiły się nowe limity odliczeń.

Sprawdź wszystkie zmiany w PIT za 2023 oraz nowe ulgi i odliczenia

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT - Program e-pity®
Nie musisz znać się na PIT'ach i zmianach podatkowych. Oblicz wygodnie wysokość Twojego podatku PIT kompleksowo razem z wszystkimi ulgami, odliczeniami i kwotą wolną od podatku. Zadbaj o najwyższy i najszybszy zwrot podatku z PIT do 45 dni.
Po prostu oblicz Twój e-PIT w Programie e-pity 2023 i wyślij PIT online

Pamiętaj!
Rozliczając PIT-28, PIT-36 lub PIT-36L za 2023 r. z działalności gospodarczej lub działów specjalnych produkcji rolnej, również nie obejmie Cię usługa Twój e-PIT Ministerstwa Finansów - swoją deklarację musisz rozliczyć samodzielnie.

Prowadzisz biuro księgowe? Pomóż swoim klientom odnaleźć się w podatkowym labiryncie zmian!
Warto jeszcze teraz zadbać o poszukiwanie kosztów podatkowych, które wpłyną na obniżenie dochodu, od którego obliczony zostanie podatek. Twoi klienci z pewnością będą Ci wdzięczni za taką pomoc!