Zostań partnerem fillup

Budujemy grupę profesjonalnych partnerów, którzy chcą rozwijać swoją działalność biznesową i otworzyć się na nowe źródła przychodów i nowych klientów.

Poszukujemy partnerów, autorów, wydawnictwa do współpracy w zakresie dostarczania profesjonalnych wzorów umów i druków oraz podmiotów zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty poprzez udostępnienie na swoich stronach aplikacji fillup lub e-pity.

Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm, zapraszam do kontaktu!

Krzysztof Wawrowski
e-mail: krzysztof@e-file.pl
telefon: 799 100 899

Zostań partnerem fillup

Rozwijaj swój biznes jako reseller fillup

Program resellerski fillup to propozycja skierowana przede wszystkim do firm informatycznych, dystrybutorów aplikacji ale także specjalistów IT, doradzających księgowym w wyborze optymalnych rozwiązań systemowych oraz świadczących usługi wsparcia serwisowego dla zaplecza sprzętowego, wykorzystywanego przez księgowych w codziennej pracy.

Każdy partner uzyskuje ponadto dostęp do pełnej wersji aplikacji fillup do wykorzystania w prowadzeniu własnej działalności w okresie trwania współpracy oraz atrakcyjny pakiet startowy dla swoich klientów.

Więcej

Rozwijaj swój biznes jako reseller fillup

Zbierz więcej 1,5% dla Twojej OPP z programem e-pity!

Rozkręć kampanię 1,5% dla Twojej OPP z darmowym pakietem promocyjnym e-pity! W Polsce działa około 8,5 tys. Organizacji Pożytku Publicznego. Już 85% z nich (w tym ci najmniejsi!) przekonało darczyńców do przekazania 1,5% podatku z pomocą Pakietu 1,5% dla OPP. Opowiedz podatnikom rozliczającym swojego PIT-a dlaczego warto wesprzeć Twoją organizację i w pełni wykorzystaj potencjał zestawu narzędzi marketingowych e-pity.

Więcej

Zbierz więcej 1,5% dla Twojej OPP z programem e-pity!

Nasi partnerzy

Tworzone przez nas aplikacje znalazły się na najpopularniejszych polskich portalach i vortalach internetowych. Cały czas szukamy partnerów, którzy chcieliby umieścić dedykowane wersje programów e-pity i fillup na swoich portalach i serwisach. Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie integracji naszych aplikacji z innymi programami i systemami, tak by mogły one jeszcze bardziej ułatwiać życie Użytkownikom.

Infor
e-Dziennik Gazeta Prawna
podatkiBiz
varico
KIBR
Komputer Świat
PC World
PC Format
e-gospodarka
senior.pl
dobreprogramy
instalkipl
pobierz.pl
softonet.pl
softmania.pl
Podatki Na Klik
avast!
Internet Standard
EuroTax
Komputerpartner