Poznajmy się

Jesteśmy producentem aplikacji i rozwiązań pomocnych w biznesie oraz w kontaktach z urzędami. Zespół e-file tworzą eksperci z ponad jedenastoletnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej klasy aplikacji, profesjonalnych serwisów www oraz w działaniach marketingowych. Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu e-government oraz e-deklaracji.

Podejmij współpracę

Dołącz do zespołu

Poznajmy się

Nasze marki

e-file w liczbach

16lat na rynku 16
lat
na rynku
1.015|mln zł przekazanych dla OPP 1.015
mln zł
przekazanych
dla OPP
30 mln pobrań programu e-pity 30
mln pobrań
programu e-pity
6.6 tys. dostępnych formularzy w fillup 6.3
tys.dostępnych
formularzy w fillup

RODO - chronimy dane osobowe naszych użytkowników i klientów

Jako producent aplikacji z branży podatkowej przykładamy szczególną wagę do transparentności i ochrony danych osobowych naszych Klientów. W tym celu ściśle przestrzegamy założeń RODO oraz - pomimo braku takiego obowiązku (spółka zatrudnia mniej niż 250 osób) - powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych (IDO), do którego zadań należy stała kontrola nad zgodnością prowadzonych działań z prawem oraz obowiązek kontaktów z Urzędem Ochrony Danych Osobowych.

RODO - chronimy dane osobowe naszych użytkowników i klientów

Nasz zarząd

Jacek Wawrowski - Prezes

W e-file odpowiedzialny za rozwój projektów z sektora e-administracji i e-commerce. Od października 2013 r. większościowy udziałowiec spółki e-file.

Współuczestniczy obecnie także jako wspólnik w projektach:
Dature - w pełni zautomatyzowane prognozowanie popytu i optymalizacja zapasów z wykorzystaniem AI i ML działające w chmurze;
WebTailor - agencji interaktywnej tworzącej i rozwijającej rozbudowane serwisy i systemy e-commerce.

Absolwent Polityki gospodarczej i strategii przedsiębiorstw na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od ponad 20 lat zewnętrzny konsultant w zakresie systemów e-commerce, rynku IT, e-biznesu oraz strategii rozwoju serwisów internetowych, także ekspert w dziedzinie e-administracji.

Pomysłodawca i współtwórca serwisów pit.pl i vat.pl, lidera wśród vortali podatkowych. Odpowiedzialny za uruchomienie pierwszej w Polsce platformy doradztwa podatkowego e-doradca.pit.pl. W 2006 roku doprowadził do inwestycji oraz ostatecznie przejęcia spółki PIT.pl przez Grupę Bankier.pl SA. W latach 2006 do 2012 r. Prezes Zarządu spółki PIT.pl

W latach 2001 - 2003 członek zarządu Gammanet Sp. z o.o., producenta jednego z pierwszych w Polsce systemów CMS – Web Kameleon.
W latach 1996-98 Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Jakości i Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Varico zajmującej się produkcją systemów do obsługi przedsiębiorstw.

Prywatnie dumny tato czwórki urwisów. Turysta, miłośnik dobrych filmów, literatury oraz żeglarz amator.

Nawiąż kontakt

Jacek Wawrowski - Prezes

Adam Mielcarski - Wiceprezes

W e-file odpowiedzialny za całość procesu programowania aplikacji, w szczególności zaś za rozwój projektów z sektora podatkowego/finansowego.
Pomysłodawca i twórca aplikacji e-pity i fillup oraz koordynator prac programistycznych związanych z rozwojem aplikacji i nowych produktów e-file.
Od 2009 r. do 10.2013 r. pełnił funkcję Prezesa zarządu spółki.

Absolwent Wydziału Informatyki na Politechnice Poznańskiej oraz MBA Atlanta na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Współuczestniczy także jako wspólnik w projekcie - Dature.

W latach 2006-2009 menedżer działu projektowania i programowania gier i aplikacji e-commerce w firmach Gammanet Sp. z o.o. i Playdorado Sp. z o.o.

Od 1997 do 2006 roku programista, a następnie Kierownik Działu Projektowania i Programowania w firmie Varico zajmującej się produkcją systemów do obsługi przedsiębiorstw oraz programów do wypełniania deklaracji podatkowych.

Prywatnie tato trójki dzieci. Miłośnik literatury, podróży, żeglarstwa i fotografii.

Nawiąż kontakt

Adam Mielcarski - Wiceprezes