Poznaj e-pity - darmową aplikację do rozliczania PIT

Aplikacja e-pity od dekady ułatwia elektroniczne rozliczenie rocznej deklaracji PIT. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy możliwość przekazania 1,5% na rzecz wybranej OPP (drogą elektroniczną) oraz jako pierwsza komercyjna aplikacja udostępniliśmy naszym użytkownikom usługę Twój e-PIT Ministerstwa Finansów.

Dowiedz się więcej

Poznaj e-pity - darmową aplikację do rozliczania PIT

e-pity w liczbach

30 mln pobrań programu e-pity 30
mln pobrań
programu e-pity
1.015 mln zł przekazanych dla OPP 1.015
mln zł
przekazanych
dla OPP
16 lat na rynku 16
lat
na rynku
5 mln skorzystało z usługi Twój e-PIT w e-pity 5
mln skorzystało
z usługi Twój e-PIT

Ułatwiamy rozliczenie PIT - za darmo

Aplikacja e-pity jest całkowicie bezpłatna - jedynym warunkiem jest przekazanie 1,5% na dowolnie wybrany KRS. Użytkownik może skorzystać z kreatora, który poprowadzi go krok po kroku przez rozliczenie - wskazując błędy, pomagając przy obliczeniach i nie pozwalając na przegapienie żadnej przysługującej ulgi.

Pobierz

Ułatwiamy rozliczenie PIT - za darmo

Pomagamy planować szybszy zwrot podatku

Pod koniec sezonu rozliczeniowego pytamy naszych użytkowników, po jakim czasie urząd skarbowy zwrócił im nadpłacony podatek. Na bazie ich odpowiedzi tworzymy rankingi dotyczące terminu zwrotu podatku z PIT w poszczególnych miesiącach, urzędach skarbowych i miastach. Pozwala to Polakom sprawdzić, ile w przybliżeniu będą czekać na zwrot z ich US, jeśli złożą PIT np. w lutym, marcu, kwietniu.

Sprawdź ranking Sprawdź czas oczekiwania w Twoim US

Pomagamy planować szybszy zwrot podatku

Mamy Twój e-PIT - i inne najnowsze rozwiązania PIT

Na bieżąco rozwijamy naszą aplikację, rozszerzając ją o najnowsze technologie i rozwiązania. Jednym z nich jest e-usługa Twój e-PIT, którą wdrożyliśmy jako pierwszy komercyjny program.

Rozlicz Twój e-pit

Mamy Twój e-PIT - i inne najnowsze rozwiązania PIT

RODO - zapewniamy prywatność naszym użytkownikom

Jako producent aplikacji z branży podatkowej przykładamy szczególną wagę do transparentności i ochrony danych osobwych naszych Klientów. W tym celu ściśle przestrzegamy założeń RODO oraz - pomimo braku takiego obowiązku (spółka zatrudnia mniej niż 250 osób) - powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych (IOD), do którego zadań należy stała kontrola nad zgodnością prowadzonych działań z prawem oraz obowiązek kontaktów z Urzędem Ochrony Danych Osobowych.

RODO - zapewniamy prywatność naszym użytkownikom

Współpracujemy z OPP

Akcja e-life, w ramach której wspieramy organizacje pożytku publicznego, jest wpisana w nasz kod. Pomagamy OPP przy pozyskiwaniu 1,5% (m.in. za pomocą darmowego pakietu promocyjnego) to nasz sposób na czynienie świata lepszym. Od początku naszym celem było propagowanie idei 1,5%, dlatego tak cieszy nas, gdy widzimy, jak bardzo wzrosła świadomość Polaków i suma przekazana na rzecz OPP przez naszych użytkowników!

Oferta dla OPP

Współpracujemy z OPP

Wspieramy przekazywanie 1,5%

Od 1999 roku staramy się, by przekazanie 1,5% było dla podatnika czymś prostym i naturalnym. Dlatego odkąd Państwo po raz pierwszy udostępniło tę możliwość, stopniowo wprowadzamy w aplikacji e-pity nowe funkcjonalności, które ułatwiają podzielenie się 1,5% - m.in. listę OPP w programie, możliwość wpisania własnej KRS, bazę organizacji pożytku publicznego.

Przekaż 1,5%

Wspieramy przekazywanie 1,5%

Zostań partnerem

Budujemy grupę profesjonalnych partnerów, którzy chcą rozwijać swoją działalność biznesową i otworzyć się na nowe źródła przychodów i nowych klientów.

Poszukujemy partnerów, autorów, wydawnictwa do współpracy w zakresie dostarczania profesjonalnych wzorów umów i druków oraz podmiotów zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty poprzez udostępnienie na swoich stronach aplikacji fillUp lub e-pity. Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm, zapraszam do kontaktu!

Dołącz do zespołu

Chcesz kodować proste i funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzają się w codziennym życiu? Odnaleźć swoje miejsce wśród innych programistów, którzy rozwijają swój potencjał w bezpretensjonalnej atmosferze? Jesteśmy autorami cenionego przez użytkowników Programu e-pity do rozliczeń podatkowych, aplikacji fillUp pozwalającej łatwo wypełniać formalności i innych.