Program, dzięki któremu wypełnisz obowiazki urzędowe

Prowadzisz biznes, biuro księgowe lub rachunkowe? W Programie fillup® wypełnisz wszystkie obowiązki urzędowe - przepisowo i na czas!

Przejdź do fillup

Program, dzięki któremu wypełnisz obowiazki urzędowe

Dopasuj fillup do swoich potrzeb – dodawaj moduły, klientów i użytkowników

Z fillup to Ty decydujesz, czego potrzebujesz. W ramach dostępnych abonamentów możesz w pełni dostosować możliwości programu do swoich potrzeb. Przydzielaj dostęp użytkownika dodatkowym pracownikom swojego biura księgowego. Zwiększ ilość obsługiwanych klientów stacjonarnych chmurowych. Zakup e-Sprawozdania Finansowe w pakiecie. Pracuj na komputerze (na dowolnym systemie: PC, Mac, Linux), telefonie, tablecie.

Dowiedz się więcej

Dopasuj fillup do swoich potrzeb – dodawaj moduły, klientów i użytkowników

Wypełniaj wszystkie obowiązki urzędowe - przepisowo i na czas!

W fillup® znajdziesz sposób na spełnienie każdego obowiązku urzędowego. Wygodnie wypełniaj i wysyłaj ponad 7 000 wzorów e-Deklaracji, pliki JPK, VAT, CIT. Dostarczaj elektronicznie pisma i druki do ponad 20 000 Elektronicznych Skrzynek Podawczych (ePUAP) wszystkich urzędów i instytucji w Polsce. Otrzymuj Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO) każdego elektronicznego transferu. Bądź na bieżąco z nowymi przepisami i terminami z darmowym Aktualnikiem Księgowym.

Zobacz video

Wypełniaj wszystkie obowiązki urzędowe - przepisowo i na czas!

Współpracuj z klientem w bezpiecznej Chmurze - na Dysk fillup e-skrzynka

Obsługujesz Klientów, którym zależy na nowoczesnych, mobilnych rozwiązaniach? Zaoferuj im możliwość współpracy online na Dysku fillup. Współdziel przestrzeń dyskową z klientem chmurowym, wzajemnie udostępniając dokumenty sprzedaży, zakupu i inne pliki. Zapewnij mu bezpłatne faktury, które same zapiszą się w fillup Twojego biura księgowego. Zachowaj pełną kontrolę nad tym, co klient chmurowy „widzi” i może zrobić na Dysku fillup, jednocześnie budując wizerunek nowoczesnego biura księgowego.

Dowiedz się więcej

Współpracuj z klientem w bezpiecznej Chmurze - na Dysk fillup e-skrzynka

RODO - zapewniamy prywatność naszym użytkownikom

Jako producent aplikacji z branży podatkowej przykładamy szczególną wagę do transparentności i ochrony danych osobwych naszych Klientów. W tym celu ściśle przestrzegamy założeń RODO oraz - pomimo braku takiego obowiązku (spółka zatrudnia mniej niż 250 osób) - powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych (IOD), do którego zadań należy stała kontrola nad zgodnością prowadzonych działań z prawem oraz obowiązek kontaktów z Urzędem Ochrony Danych Osobowych.

RODO - zapewniamy prywatność naszym użytkownikom

Zostań partnerem

Budujemy grupę profesjonalnych partnerów, którzy chcą rozwijać swoją działalność biznesową i otworzyć się na nowe źródła przychodów i nowych klientów.

Poszukujemy partnerów, autorów, wydawnictwa do współpracy w zakresie dostarczania profesjonalnych wzorów umów i druków oraz podmiotów zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty poprzez udostępnienie na swoich stronach aplikacji fillUp lub e-pity. Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm, zapraszam do kontaktu!

Dołącz do zespołu

Chcesz kodować proste i funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzają się w codziennym życiu? Odnaleźć swoje miejsce wśród innych programistów, którzy rozwijają swój potencjał w bezpretensjonalnej atmosferze? Jesteśmy autorami cenionego przez użytkowników Programu e-pity do rozliczeń podatkowych, aplikacji fillUp pozwalającej łatwo wypełniać formalności i innych.