e-pity Płatnika dla pracodawców i biur!

Poznaj aplikację, dzięki której spełnienisz wszystkie obowiązki Płatnika PIT - w jednym miejscu.

Przejdź na e-pity Płatnika

e-pity Płatnika dla pracodawców i biur!

Wybierz pakiet PITów dopasowany do Twoich potrzeb

Elastyczny cennik pozwala dostosować rodzaj pakietu do ilości zatrudnianych pracowników. Pracodawcy mogą kupić dostęp do pojedynczych PIT-ów za pomocą SMS-a lub zamówić PIT-y w pakiecie (im więcej, tym taniej). Duże organizacje mogą skorzystać z usługi personalizacji e-pity Płatnika do własnych potrzeb, a OPP przysługuje rabat 50%.

Dowiedz się więcej

Wybierz pakiet PITów dopasowany do Twoich potrzeb

Wystawiaj PIT-11, PIT-8C, PIT-4R i IFT w wygodnym kreatorze

Na podstawie danych wczytanych do programu e-pity Płatnika, w prosty i łatwy sposób wystawisz deklaracje PIT-11, PIT-8C, PIT-4R, PIT-8AR , PIT-R oraz IFT-1/IFT-1R, skorzystasz z wygodnego kreatora lub aktywnych deklaracji. Abyś nie popełnił błędów, program będzie cały czas weryfikował poprawność wypełnianych przez Ciebie druków, a także informował Cię na jakim etapie prac jesteś: ile PIT-ów wysłałeś, ile zostało Ci jeszcze do wystawienia, wysłania lub dostarczenia.

W programie wypełnisz zawsze aktualne wzory deklaracji i w jednym miejscu rozliczysz PIT-y płatnika za różne lata podatkowe. Skorzystaj również z dostępnych w programie raportów i zestawień dokumentujących Twoją pracę lub skonfiguruj je indywidualnie.

Zobacz video

Wystawiaj PIT-11, PIT-8C, PIT-4R i IFT w wygodnym kreatorze

Bezpiecznie e-wyślij, także z szybkiej bramki UBD!

W Programie e-pity Płatnika bezpiecznie i wygodnie wyślesz wszystkie e-Deklaracje. Program poprowadzi Cię krok po kroku, tak byś nie popełnił błędu. e-Deklaracje podpiszesz kwalifikowanym e-podpisem, a jeżeli jesteś osobą fizyczną prowadzącą działalność, uwierzytelnisz wysyłkę danymi weryfikacyjnymi bez e-podpisu. Aplikacja pokaże Ci każdy etap przetwarzania dokumentów na serwerach Ministerstwa Finansów i przekaże Ci automatycznie Urzędowe Poświadczenia Odbioru (UPO). e-pity Płatnika to ponad 10.000.000 wysłanych e-Deklaracji.

W programie skorzystasz również z Uniwersalnej Bramki Dokumentów (UBD), której zaletą jest szybsza wysyłka e-deklaracji w jednej skompresowanej paczce. Wystawiasz duże ilości deklaracji i chciałabyś wczytać dane z aplikacji kadrowych do e-pity Płatnika? Możesz zaimportować deklaracje w plikach XML. Zapoznaj się z dokumentacją API.

Zobacz video

Bezpiecznie e-wyślij, także z szybkiej bramki UBD!

Wygodnie dostarcz PIT-y pracownikom na Odbierz-PIT.pl

Dzięki aplikacji e-pity Płatnika wszystkie deklaracje do pracowników - Podatników PIT, możesz wysłać także w formie elektronicznej, korzystając z systemu Odbierz-PIT.pl.

Bez drukowania, bez opłat za przesyłki pocztowe, sprawnie i komfortowo dostarczysz PIT-y swoim pracownikom e-mailem lub na numer telefonu, a system automatycznie prześle Ci potwierdzenie odbioru wysłanej deklaracji. Możesz także dostarczyć zakodowane deklaracje na adres e-mail pracownika, wydrukować je i doręczyć osobiście lub po prostu przesłać pocztą.

Dowiedz się więcej

Wygodnie dostarcz PIT-y pracownikom na Odbierz-PIT.pl

Importuj dane z programów księgowych

Wystawiasz dziesiątki deklaracji i chciałbyś zintegrować swój system księgowy z e-pity Płatnika? Zapoznaj się z dokumentacją e-pity Płatnika API.

Program e-pity Płatnika wyręczy Cię w czasochłonnym rozliczaniu płac i podatków. Automatycznie wczyta dane firmy lub dane osobowe pracowników z programów: Płatnik, e-Deklaracje, Optima, IPS, e-pity, enova365, Druki Gofin, InsERT GT oraz PIT Format lub poprzez prosty plik XML zaimportuje dane z Twojego systemu kadrowo-płacowego. Dostępny też jest import danych podatników w formacie excel lub CSV.

Poznaj e-pity Płatnika API

Importuj dane z programów księgowych

Rozliczaj wszystkie PIT-y za pracowników - bezpłatnie

W programie e-pity Płatnika możesz zupełnie za darmo i bezpiecznie rozliczyć wszystkie dostępne deklaracje i e-deklaracje PIT-ów rocznych, takich jak: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, 28/A i /B, /BR, /TP, /DS, PIT-38 i 39 załączniki PIT/B , /D , /M , /O, /Z, /ZG, PIT-2, 2K, 2A, druki PIT-3, PIT-12, PIT-14, PIT-16, 16A i Z, PIT-19A oraz formularze ZAP-3 i NIP-7.

Z PIT-ów rocznych korzystać możesz za darmo i bez limitu wypełnionych formularzy także do użytku komercyjnego, niezależnie od tego czy reprezentujesz biuro księgowe, rachunkowe czy jesteś doradcą podatkowym. W programie e-pity Płatnika na podstawie wypełnionej deklaracji PIT-11 lub PIT- 8C, automatycznie wygenerujesz PIT-a rocznego dla każdego pracownika. Po prostu!

Skorzystaj również z darmowych wzorów pism i wniosków do urzędów skarbowych dostępnych w aplikacji.

Rozliczaj wszystkie PIT-y za pracowników - bezpłatnie

Masz pewność bezpieczeństwa danych i komunikacji

Od momentu pierwszej instalacji e-pity Płatnika na Twoim komputerze, program pracuje wyłącznie dla Ciebie. Wszystkie dane, które wprowadzisz do aplikacji będą wyłącznie na dysku Twojego komputera.

Platforma Odbierz-PIT.pl, dzięki której dostarczysz PIT-y do pracowników jest zabezpieczona na trzech poziomach. Każda deklaracja jest zakodowana unikalnym hasłem dostępu znanym wyłącznie odbiorcy, podobnie jak trzy dodatkowe zmienne do jego weryfikacji.

Dane z aplikacji e-pity Płatnika przesyłane są do platformy w szyfrowanym protokole HTTPS (SSL 128 bit), wykorzystywanym również przez banki podczas transakcji internetowych.

Masz pewność bezpieczeństwa danych i komunikacji

Zostań partnerem

Budujemy grupę profesjonalnych partnerów, którzy chcą rozwijać swoją działalność biznesową i otworzyć się na nowe źródła przychodów i nowych klientów.

Poszukujemy partnerów, autorów, wydawnictwa do współpracy w zakresie dostarczania profesjonalnych wzorów umów i druków oraz podmiotów zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty poprzez udostępnienie na swoich stronach aplikacji fillup lub e-pity. Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm, zapraszam do kontaktu!

Dołącz do zespołu

Chcesz kodować proste i funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzają się w codziennym życiu? Odnaleźć swoje miejsce wśród innych programistów, którzy rozwijają swój potencjał w bezpretensjonalnej atmosferze? Jesteśmy autorami cenionego przez użytkowników Programu e-pity do rozliczeń podatkowych, aplikacji fillUp pozwalającej łatwo wypełniać formalności i innych.