API e-deklaracji oraz e-pity Płatnika już dostępne!

API integrujące rozwiązania mechanizmów programów fillUp i e-pity Płatnika  tj, e-deklaracji, druki i formularze już dostępne!

W świecie nowych technologii naturalną rzeczą jest ciągły rozwój i nieustająca praca nad udoskonalaniem istniejących rozwiązań. Z myślą o naszych partnerach stworzyliśmy środowisko API do naszych flagowych programów, aby ich wdrażanie w przedsiębiorstwie było jeszcze łatwiejsze.

API fillUp e-deklaracje, druki, formularze

Nowe rozwiązania docenią z pewnością osoby odpowiedzialne za dobór i działanie oprogramowania w firmie. Ustandaryzowane środowisko API pozwoli im lepiej zsynchronizować działanie oprogramowania z programami fillUp i e-pity Płatnia. Usługa umożliwi wymianę informacji pomiędzy zasobami programów, to z kolei szybko przełoży się na bardziej intuicyjną i wydajną pracę.
Automatyczny importu danych z formularzy, druków, umów i e-Deklaracji do aplikacji, wydruki czy podbieranie danych z formularzy to tylko niektóre z szeregu usprawnień możliwych dzięki API.
Poznaj fillUp API: https://api.fillup.pl/informacje-podstawowe/
Poznaj API e-pity Płatnika: https://api.platnik.e-pity.pl/ 

Nowe wersje deklaracji PIT-11, PIT-8C i PIT 4R w e-pity Płatnika za 2018
obowiązujące w 2019 roku

Zapraszamy też do najnowszej wersji programu e-pity Płatnika https://www.platnik.e-pity.pl/, która umożliwia przygotowanie, wysłanie i dostarczenie deklaracji obowiązujących od 1 stycznia 2019 roku w rozliczeniach za rok 2018: PIT-11 wersja 24PIT-8C wersja 9, PIT-4R wersja 8, PIT-8AR, PIT-R, IFT-1/IFT-1R.

Uwaga! Nowe obowiązki Płatników PIT w 2019 r.

PIT-11 za 2018 r. składać należy do urzędu skarbowego WYŁĄCZNIE elektronicznie (e-deklaracje)!
Obowiązuje także nowy skrócony terminie - tylko do 31.01.2019 roku!
Podatnikowi można ją przekazać elektronicznie (np. przez Odbierz-PIT.pl) lub wydrukowaną w terminie do 28 lutego 2019 roku.

Sprawdź do kiedy rozliczyć PIT za 2018 w 2019 - szczegółowy kalendarz płatnika i podatnika >