fillUp obsługuje wszystkie e-deklaracje

Najnowsza wersja naszej aplikacji fillUp umożliwia obsługę i przesłanie na serwery Ministerstwa Finansów wszystkich obecnie dostępnych e-deklaracji – ponad 50 druków, zarówno tych wymagających kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jak i możliwych do wysłania bez e-podpisu. Przy opracowywaniu rozwiązań związanych z e-deklaracjami korzystaliśmy z bogatego doświadczenia związanego z aplikacją e-pity, której użytkownicy przez ostatnie 4 lata skutecznie przekazali do fiskusa w formie elektronicznej blisko 500 tys. e-PIT-ów.

Program fillUp umożliwia wysyłkę wszystkich udostępnionych przez Ministerstwo Finansów deklaracji, w tym tak popularnych, jak VAT-7 (z praktycznym kreatorem), CIT-8, PIT-11, PCC-3 czy ORD-ZU. Pełna lista e-deklaracji, które można wysłać w programie fillUp jest dostępna w kategorii e-Deklaracje bazy formularzy fillUp

W procesie wypełniania i e-wysyłki deklaracji program prowadzi użytkownika krok po kroku. Aplikacja weryfikuje poprawność i kompletność wpisanych danych i uniemożliwia wysyłkę deklaracji wypełnionej w sposób niepełny. Użytkownik może na bieżąco śledzić szczegółowe zapisy komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów i otrzymuje dokument potwierdzający poprawne złożenie e-deklaracji – UPO (Urzędowe Potwierdzenie Odbioru), które może w każdym momencie pobrać z poziomu programu lub otrzymać na adres e-mail. fillUp przekazuje także komunikaty w przypadkach błędów i nieodebrania złożonego podania w systemie e-deklracje.gov.pl. 

Najnowsza wersja programu fillUp pozwala także na szybki import danych z najpopularniejszych aplikacji finansowo-księgowych, takich jak: e-pity, Płatnik, e-Deklaracje, Optima czy IPS. Aplikacja fillUp umożliwia wygodne wypełnianie już ponad 1200 formularzy z zakresu VAT, PIT, CIT, PCC, NIP, ZUS, KRS, GUS, PIP, NFZ czy PFRON oraz licznych umów i wniosków, z których najczęściej korzystają firmy i osoby prywatne.

Zapraszamy także na serwis www.e-deklaracje.info.pl na, którym znajdziesz więcej informacji dotyczących wysyłki deklaracji w formie elektronicznej.

Program można pobrać i używać za darmo przez 90 dni - sprawdź jak wygodne mogą być e-deklaracje w fillUp.