Cześć!

Od 14 lat projektujemy i dostarczamy rozwiązania pomocne w prowadzeniu biznesu oraz ułatwiające kontakty z urzędami. Zespół e-file to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej klasy aplikacji. Specjalizujemy się w obszarze e-government oraz e-deklaracji. Co roku setki tysięcy klientów korzysta ze stworzonego przez nas oprogramowania do rozliczania rocznych deklaracji (e-pity), a produkty dla księgowych i przedsiębiorców (np. fillup) w codziennej pracy wspomagają tysiące klientów.

"Tworzymy aplikacje, które są blisko życia, pomagają na co dzień i poprawiają rzeczywistość. Nie lubimy marnować czasu, dlatego robimy programy, które go oszczędzają."

Podobne wartości wyznajemy w kwestii współpracy z naszymi pracownikami, dostrzegamy i wspieramy ich potrzeby w kategoriach work/life/balance. Dążymy do tego, aby praca w naszym zespole dawała przestrzeń do zrównoważonego rozwoju zawodowego z poszanowaniem życia prywatnego i pasji pracowników. Dbamy o to, aby relacje w naszym zespole miały partnerski charakter- bez formalizmów w kontakcie, bez dress code i z elastycznymi godzinami pracy. By optymalizować pracę nad istniejącymi projektami i wspierać nowe inicjatywy, poszukujemy partnerów B2B na stanowisko:

Aplikuj: Redaktor treści o tematyce z zakresu podatków, prawa, księgowości i e-administracji

Example invalid form file feedback

Administratorem danych osobowych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy KRS pod nr 0000643414, o numerze NIP: 7811934421 i numerze Regon: 365695953, która dokonuje przetwarzania przekazanych danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 ze zm.) oraz zapewnia realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.), w szczególności prawo dostępu do treści własnych danych, prawo ich poprawienia, prawo wniesienia, w przypadkach w ustawie wymienionych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w przypadkach w ustawie wskazanych, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub sprzeciwu wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać odwołana w każdej chwili. Administrator zapewnia zabezpieczenia techniczne i organizacyjne. Dane, które podlegają przekazaniu, przekazywane są dobrowolnie, a baza danych osobowych prowadzona jest zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami współżycia społecznego.

Redaktor

twórca treści o tematyce z zakresu podatków, prawa, księgowości i e-administracji

Poszukujemy twórców treści na nasze portale m.in. (https://www.e-pity.pl/),  (https://pl-pl.facebook.com/epity) o tematyce związanej z księgowością, podatkami, prawem, administracją i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Nasze oczekiwania:

 • wykształcenie kierunkowe (mgr rachunkowości, finansów, prawa bądź dziennikarstwa)
 • zainteresowanie tematyką podatkową oraz z dziedziny e-administracji
 • biegłość w wyszukiwaniu informacji i przepisów
 • zaangażowanie
 • samodyscyplina
 • umiejętność organizacji pracy własnej.

Twoje zadania:

 • research tematów
 • tworzenie merytorycznych tekstów w formie newsów, postów i krótkich artykułów
 • nadzór merytoryczny nad publikacjami oraz ich aktualizacja.

My oferujemy

 • na start:wynagrodzenie uzależnione od ilości zamówionych wpisów
 • po okresie wdrożenia B2B/bądź umowa o pracę
 • pracę w 100% zdalną (chyba, że preferujesz w biurze)
 • wsparcie merytoryczne redaktora naczelnego
 • możliwość rozwoju i rozszerzania współpracy.

Jeśli interesuje Cię ta oferta pracy, stwórz dwa przykładowe wpisy* na dowolne tematy związane z tematyką, którą się zajmujemy i wraz z CV prześlij na nasz adres mailowy. Na ich podstawie zdecydujemy o wyborze kandydatów do dalszych rozmów.

*Teksty zostaną wykorzystane jedynie do celów rekrutacyjnych, nie zostaną przez nas wykorzystane w inny sposób.