Już rosną drzewa z akcji e-las

27 października 2011 r. już po raz drugi podsumowaliśmy akcję e-las. Tym razem zasadziliśmy 250 drzew na terenie Parku Krajobrazowego Promno oraz na poznańskiej dzielnicy Świerczewo. W ramach akcji e-las od każdego pobranego programu e-pity przekazaliśmy 1 grosz na sadzenie drzew.

Firma e-file od początku swej działalności promuje ideę elektronicznego wypełniania i przesyłania dokumentów, w tym deklaracji podatkowych, co przekłada się na usprawnienie procesu kontaktu podatników z urzędami, ale także na realne ograniczenie wykorzystania obiegu dokumentów papierowych.
W tym roku w ramach akcji e-las „Drzewko za 1 grosz” drzewa zostały posadzone na terenie Parku Krajobrazowego Promno, przy drodze z Pobiedzisk do Kapalicy, we wschodniej części województwa wielkopolskiego oraz na poznańskiej dzielnicy Świerczewo. 

- W akcji e-las pokazujemy, że nasza aplikacja to nie tylko przyjemny sposób na rozliczenie się z fiskusem, ale także idea, że nie warto marnować papieru na PIT-a. Wygodniej, ale także korzystniej dla środowiska naturalnego wypełniać go w komputerze i przesyłać przez Internet – mówi Adam Mielcarski, prezes zarządu e-file sp. z o.o.
W ramach akcji e-las, użytkownicy programu e-pity mogli na stronie www.e-las.pl zasadzić wirtualne drzewo oraz zadedykować je komuś bliskiemu. Teraz symboliczne e-drzewka zmieniły się w realne klony. Tegoroczne posadzenie 250 drzew to finał drugiej już edycji akcji e-las. Wszystkim użytkownikom aplikacji e-pity dziękujemy za włączenie się w naszą zieloną inicjatywę. Partnerem akcji e-las była fundacja Aeris Futuro.

 Relacja z sadzenia drzewek w serwisie Facebook