Zapraszamy do testowania programu e-pity 2011 beta

Prezentujemy wersję beta programu e-pity do rozliczania deklaracji podatkowych za 2011 r.

[Pobierz program w wersji Beta]

Aplikacja zawiera wszystkie aktualne wzory deklaracji oraz poprawne algorytmy wyliczeń podatków. Zapraszamy do testowania trzeciej edycji programu, z którego skorzystało już ponad 1 500 000 podatników.

Kluczową nowością jest zmiana sposobu identyfikacji podatników – teraz indywidualni użytkownicy zostaną poproszeni jedynie o numer PESEL. Osoby, które wypełniały deklarację w programie e-pity w poprzednich latach nie muszą ponownie wprowadzać do niej swoich danych. W wersji beta uprościliśmy kreator oraz zmodyfikowaliśmy interfejs, który jest bardziej przejrzysty oraz przyjaźniejszy również dla użytkowników 50+.
W trakcie prac nad nową wersją programu uwzględniliśmy ponad dwieście sugestii przesłanych przez użytkowników. Wierzymy, że dzięki nim praca z programem będzie jeszcze przyjemniejsza.

Wszystkie wewnętrzne testy programu wypadły pomyślnie. Teraz aplikacja jest weryfikowana przez kancelarie rachunkowe, doradców podatkowych oraz BUI Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w celu ostatecznego potwierdzenia poprawności wyliczeń. Ponieważ Ministerstwo Finansów wciąż nie opublikowało aktualnego schematu XML w wersji beta nie ma możliwości wysyłki ani testów wysyłki deklaracji do systemu e-deklaracje.

Już 1 stycznia 2012 r. zaprezentujemy finalną wersję najlepszego na rynku, w pełni bezpiecznego i bezbłędnego merytorycznie programu do PIT-ów – e-pity wersja 2011. Będzie ona posiadać także nowy formularz ZAP-3 służący do aktualizacji danych w przypadku zmiany adresu zamieszkania lub rachunku bankowego. Również na początku roku udostępnimy wersję programu dla systemów MAC OS oraz Linux.
Aplikacja e-pity, podobnie jak w latach poprzednich, będzie dostępna na stronie e-pity.pl oraz na najlepszych portalach podatkowych, finansowych i ogólnotematycznych.

Zapraszamy do testowania wersji beta. Wszelkie opinie i uwagi prosimy przesyłać na adres serwis@e-file.pl lub przy pomocy formularza w samej aplikacji.