e-pity za darmo dla każdego OPP w Polsce

Każda z ponad 7000 tysięcy Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku, może umieścić na swojej stronie www darmową aplikację e-pity online umożliwiającą przekazanie 1% wyłącznie na jej rzecz. To kolejny element naszej akcji e-life promującej ideę 1%.

Aplikacja pozwala sympatykom wybranych organizacji wygodnie rozliczyć się z dochodów oraz przekazać 1% podatku na rzecz OPP bez ryzyka popełnienia błędu w jej numerze KRS. Wierzymy, że bezpłatna internetowa aplikacja e-pity 2011 umożliwi organizacjom jeszcze skuteczniej pozyskiwać środki z tytułu 1%. OPP nie ponoszą żadnych kosztów związanych z wykorzystaniem programu, ani nie muszą podpisywać żadnej umowy.

Idea udostępniania programu powstała w partnerstwie z NGO.pl, największym portalem skierowanym do organizacji pozarządowych i zarazem najpełniejszą bazą OPP w Polsce. Teraz na stronie www.ngo.pl, w opisie każdej organizacji uprawnionej do pozyskiwania 1%, znajduje się link do strony z dedykowaną aplikacją on-line.

– Zależało nam na współpracy z NGO.pl ponieważ jest to portal posiadający najlepszą bazę organizacji pożytku publicznego, ale również dlatego, że fundacje i stowarzyszenia bardzo cenią sobie partnerstwo z NGO.pl. Warunkiem współpracy było stworzenie takiego mechanizmu wsparcia dla OPP, aby spełniał warunek ogólnej dostępności i nie generował żadnych kosztów zarówno dla OPP, jak i podatników. W ten sposób do strony www z bazą organizacji dodaliśmy funkcjonalność przekazania 1% prosto, szybko i bezpłatnie – mówi Adam Mielcarsk, Prezes Zarządu e-file sp. z o.o.

Jak umieścić program e-pity na swojej stronie?

Aplikację e-pity on-line z możliwością przekazania 1% wyłącznie na rzecz danego OPP można umieścić na stronie organizacji wstawiając na nią link: http://www.e-pity.pl/program-pity-2011-online%%krs%% , gdzie w miejscu %%krs%% należy wstawić pełny numer KRS danej organizacji

Na stronie można także umieścić link w postaci graficznej wstawiając poniższy kod (w miejscu %%krs%% należy wstawić pełny numer KRS danej organizacji) :

<a href="http://www.e-pity.pl/program-pity-2011-online%%krs%%"><img alt=" Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011 " border="0" src="http://www.e-file.pl/newsletter/2011/img/opp1proc.jpg" target="_blank" title="Przekaż Twój 1% dla naszego OPP. Bezpłatnie wypełnij i wyślij PIT przez internet w e-pity 2011" /></a>