Rozlicz PIT-a na tablecie

Podatnicy, którzy czekali z wypełnieniem PIT-a do ostatniej chwili, teraz mogą zrobić to w kilka minut w dowolnym miejscu. Wszystko za sprawą e-pity mobile – mobilnej wersji aplikacji e-pity zoptymalizowanej na tablety. Program umożliwia przesłanie wypełnionego PIT-a do systemu e-deklaracje.

e-pity mobile to najnowsza odsłona pierwszej polskiej aplikacji do wypełniania PIT-ów na urządzeniach mobilnych. Działający na systemach iOS oraz Android program został rozbudowany i posiada wszystkie funkcjonalności standardowej wersji e-pity, z której skorzystało już ponad 2,5 mln podatników. Dotykowa nawigacja, duże ikony oraz praca w orientacji pionowej sprawiają, że rozliczanie się z fiskusem jest naprawdę wygodne. e-pity mobile pozwalają na wypełnienie wszystkich obowiązujących deklaracji: PIT-37, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, NIP-7, ZAP-3 (dawniej NIP-3) oraz przesłanie PIT-a do systemu e-deklaracje.gov.pl. Dedykowany na tablety program można za darmo pobrać ze strony www.e-pity.pl/mobile, z App Store lub Google play (dawniej Android Market).
Już w zeszłym roku wersja mobilna programu e-pity spotkała się z życzliwym przyjęciem użytkowników. Wierzymy, że teraz – kiedy tablety stały się naprawdę popularne – znajdzie się wiele osób, które zechcą rozliczyć się z fiskusem właśnie w ten sposób.

Gotowe zeznanie zostaje przesłane w pliku PDF na adres e-mail podatnika. Otrzymuje on również plik XML, dzięki któremu może wczytać dane do standardowej wersji programu e-pity lub skorzystać z nich w przyszłości. W przypadku wysłania deklaracji przez internet do systemu e-deklaracje na adres e-mail użytkownika trafia UPO, które jest dowodem na otrzymanie zeznania przez fiskusa.

Więcej informacji na temat najnowszej wersji pierwszej polskiej aplikacji mobilnej do PIT-ów można znaleźć pod adresem www.e-pity.pl/mobile.