Rusza akcja e-life „Podziel się 1%. Podziel się miłością”

Firma e-file aktywnie wspiera działania na rzecz przekazania 1% podatku na wybraną Organizację Pożytku Publicznego. Program e-pity jest bezpłatny pod warunkiem przekazania 1% na cele charytatywne.

Pamiętajmy jednak, aby przekazać nasz 1% organizacjom, które spełniły wymogi formalne Ministerstwa Finansów i znajdują się na oficjalnej liście OPP (uzupełnionej i opublikowanej na stronie http://www.mpips.gov.pl/bip/wykaz-organizacji-pozytku-publicznego/). Jeśli bowiem przekażemy nasz 1% organizacji, której nie ma w danym  roku na ww liście, nasza darowizna nie trafi do tej OPP, tylko zostanie przekazana do budżetu Państwa.

Dzięki programowi e-pity w rozliczeniach za 2009 rok nasi użytkownicy przekazali ponad 4 miliony złotych dla ponad 1000 organizacji. Zapraszamy do wspierania akcji e-life „Podziel się miłością”

"Akcja e-life" to nazwa naszej akcji „Wsparcia dla organizacji non profit” w postaci udostępnienia darmowej wersji on-line programu dla wszystkich
OPP w Polsce oraz darmowej aplikacji do rozliczenia pitów rocznych dla podatników, jeżeli przekażą 1% swojego podatku na dowolne wybrane przez siebie OPP.
Zapis "akcja e-life" w polu szczegółowym informuje daną OPP, że deklaracja była wypełniana za pośrednictwem aplikacji e-pity.

Dopisek "akcja e-life" w żaden sposób nie koliduje z możliwością wpisania swojej własnej informacji do pola "celu szczegółowego" i w żaden sposób nie wpływa na przekazanie 1% na dany wybrany przez Państwa cel szczegółowy (np. imię i nazwisko danej osoby), który jeśli zostanie wpisany wyświetli się również w polu celu szczegółowego.