Program e-pity za darmo dla wszystkich OPP w Polsce

Darmowa, dedykowana wersja programu e-pity jest teraz dostępna dla każdej z ponad 7000 Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku. Organizacje mogą za darmo umieścić program w wersji on-line na swojej stronie internetowej, umożliwiając sympatykom rozliczenie PIT-a oraz przekazanie 1% wyłącznie na rzecz swojej działalności. Z programu mogą skorzystać także osoby zbierające 1% na subkonta prowadzone przez OPP z konkretnym celem odpisu.

Udostępnienie programu e-pity on-line to kolejny element akcji e-life promującej ideę przekazywania 1% podatku. Umieszczona na stronie aplikacja e-pity 2012, pozwoli jeszcze skuteczniej pozyskiwać organizacjom środki z tytułu 1%. OPP nie ponoszą żadnych kosztów związanych z wykorzystaniem programu, nie muszą również podpisywać żadnej umowy. Aby skorzystać z wersji programu dla wybranej OPP należy wejść na stronę www.e-pity.pl/link
Udostępnienie darmowej wersji programu on-line wszystkim OPP to kolejny element prowadzonej przez nas akcji e-life promującej świadome przekazywanie 1% podatku. Dotychczas darmowy program na swoich stronach umieściło ponad 1000 organizacji. Aplikacja on-line cieszy się także dużym zainteresowaniem rodziców i bliskich osób, którzy aktywnie zabiegają o przekazanie 1% na wybrane cele szczegółowe, czyli tzw. subkonta.
Program dedykowany każdej z ponad 7000 organizacji uprawnionych do 1% podatku za 2012 r. dostępny jest także na stronie NGO.pl, największego portalu skierowanego do organizacji pozarządowych i zarazem najpełniejszej bazy OPP w Polsce. Na stronie www.bazy.ngo.pl, w opisie każdej organizacji uprawnionej do pozyskiwania 1%, znajduje się link do strony z dedykowaną aplikacją e-pity on-line.

Jak umieścić program e-pity 2012 na swojej stronie www?

Aplikację e-pity on-line umożliwiającą przekazanie 1% wyłącznie na rzecz danego OPP można umieścić na stronie WWW organizacji lub stronie osoby zbierającej środki na subkonto, korzystając z generatora linków znajdującego się na stronie www.e-pity.pl/link Umożliwia on także stworzenie wersji graficznej linka z adresem strony oraz logo organizacji. Więcej informacji o akcji e-life znajduje się na stronie www.e-life.org.pl