fillUp.pl – witamy w świecie przyjaznych formularzy

Wypełnianie formularzy, deklaracji, druków i umów jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko za sprawą naszej nowej aplikacji – programu fillUp – Przyjazne formularze. Aplikacja pozwala na proste i wygodne wypełnianie ponad 1000 formularzy, deklaracji i umów. Jednak fillUp to nie tylko baza formularzy, ale narzędzie, które zmienia filozofię wypełniania i przechowywania dokumentów, upraszczając i automatyzując ten proces zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Aplikacja fillUp umożliwia wypełnianie formularzy VAT, PIT, CIT, PCC, NIP, ZUS, KRS, GUS, PIP, NFZ czy PFRON. W programie można znaleźć także wnioski urlopowe, gratulacje z okazji jubileuszu pracy albo nowego roku. Na dzień premiery fillUpa baza dostępnych formularzy liczy ponad 1000 druków, deklaracji oraz umów, z których najczęściej korzystają osoby prywatne oraz firmy. Lista dostępnych formularzy wciąż jest aktualizowana w oparciu o najnowsze przepisy i zapotrzebowanie użytkowników.

Funkcjonalna wyszukiwarka fillUpa pozwala szybko odnaleźć i uzupełnić odpowiedni formularz. Dokumenty można wyszukać po nazwie, typie sprawy (np. praca i kadry, finanse i księgowość czy sprawy obywatelskie), urzędzie (np. urząd skarbowy, sąd czy urząd miasta) albo kategorii (np. PIT, CIT, ZUS lub VAT). Znalezione formularze można wygodnie sortować po nazwie, dacie dodania lub popularności.
Wyjątkowym rozwiązaniem aplikacji fillUp jest fakt, że na bieżąco uczy się ona danych wprowadzanych przez użytkownika i każdą informację wystarczy podać tylko raz. Dzięki temu osoba, która wypełni w programie trzy pierwsze formularze, w każdym kolejnym ma wypełnione około 70-80 procent.

W aplikację można wpisać dane wielu osób prywatnych lub firm, a przy wypełnianiu docelowego dokumentu, jednym kliknięciem zdecydować, które dane mają się znaleźć w konkretnym formularzu. fillUp pozwala też na import danych z programu Płatnik, e-pity lub z pliku XML. Wypełniony formularz można zapisać i wydrukować oraz wyeksportować do formatu Word, PDF, XML lub wysłać e-mailem. Program już wkrótce będzie umożliwiał także e-wysyłkę wybranych dokumentów, które można do urzędu dostarczać elektronicznie.

Wszystkie wprowadzane dane są zabezpieczane protokołem SSL stosowanym w bankowości elektronicznej oraz w pełni bezpieczne, ponieważ przechowywane są na komputerze użytkownika lub w chmurze Dropbox albo Google Drive.

Aplikacja fillUp jest darmowa do użytku prywatnego. Pakiety dla firm, kancelarii rachunkowych czy dużych biur zaczynają się już od 10 zł/miesiąc. Przez pierwsze 90 dni program dostępny jest za darmo także do użytku komercyjnego. Po tym okresie, aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji oraz z dostępnych formularzy należy wykupić abonament. Można także płacić za wybrane formularze za pomocą SMS-a.
Program fillUp działa na platformach Windows, Mac OS oraz Linux. Niebawem planowane jest uruchomienie wersji on-line oraz aplikacji na iPada i system Android.
Program fillUp można pobrać ze strony www.fillup.pl. Zapraszamy.