1300 druków na druki-formularze.pl

Uruchomiliśmy serwis www.druki-formularze.pl, w którym znajduje się ponad 1.300 wzorów umów, pism, wniosków, podań, zaświadczeń, oświadczeń, zawiadomień, wezwań, pozwów, not, arkuszy, ewidencji, rejestrów, raportów, rachunków, faktur, druków, druczków, formularzy, deklaracji i e-deklaracji.

Na stronie można łatwo znaleźć formularz korzystając z przyjaznej wyszukiwarki. Dokumenty można wyszukać po nazwie, typie sprawy (np. praca i kadry, finanse i księgowość czy sprawy obywatelskie), urzędzie (np. urząd skarbowy, sąd czy urząd miasta) albo kategorii (np. PIT, CIT, ZUS lub VAT), a wyniki wyszukiwania wygodnie sortować po nazwie lub dacie dodania.

Strona druki-formularze.pl pozwala sprawdzić, jakie druki są najpopularniejsze i najczęściej pobierane, a także na ocenę oraz skomentowanie danego formularza. Można na niej także zobaczyć podgląd formularza oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami o danym druku, trybie jego składania czy rozpatrywania.

Wybrany formularz można pobrać ze strony razem z programem fillUp – Przyjazne formularze albo – jeśli użytkownik już wcześniej zainstalował program na swoim komputerze – bezpośrednio otworzyć go w aplikacji.

Na stronie znajduje się ponad 1300 druków z zakresu VAT, PIT, CIT, PCC, NIP, ZUS, KRS, GUS, PIP, NFZ czy PFRON, ale także umowy, wnioski urlopowe, gratulacje z okazji jubileuszu pracy albo nowego roku. Baza wciąż jest aktualizowana w oparciu o najnowsze przepisy i zapotrzebowanie użytkowników i już teraz posiada większość druków, z których najczęściej korzystają firmy oraz osoby prywatne..

Na www.druki-formularze.pl użytkownicy znajdą także ponad 50 e-deklaracji – między innymi z zakresu PIT, VAT i CIT – które można wypełnić oraz przesłać do urzędu skarbowego za pomocą aplikacji fillUp.