Start serwisu U24.pl
Poznaj przyjazną stronę e-administracji

Uruchomiliśmy serwis u24.pl – przyjazna strona e-administracji. To nasz firmowy blog prezentujący informacje o polskich e-usługach widzianych z perspektywy potrzeb klienta. Wierzymy, że pomoże on użytkownikom w dotarciu do odpowiednich usług i odpowie na pytania: „Gdzie?”, „Co?” i „W jaki sposób?” załatwić w urzędzie. Co jednak ważne – nie zbieramy wyłącznie informacji o e-administracji, ale intensywnie pracujemy nad tym, aby zaproponować Polakom proste i funkcjonalne narzędzia, które pozwolą wygodnie korzystać z dobrodziejstw e-urzędów. Dlatego już wkrótce na stronie www.u24.pl powstanie katalog zbierający wszystkie rodzaje spraw, które można załatwić online.

U24.pl to kolejna inicjatywa firmy e-file zmierzająca do usprawnienia kontaktów obywateli z urzędami oraz wygodnego i przyjaznego wypełniania deklaracji, formularzy i umów oraz ich przesyłania do e-urzędów.

E-administracja w Polsce rozwija się coraz dynamiczniej. Z roku na rok przybywa urzędów, które są czynne 24 godziny na dobę i w których można załatwić różne sprawy drogą elektroniczną. Rośnie także świadomość społeczeństwa oraz wiedza z zakresu IT, a nowoczesne technologie stają się codziennością wielu gospodarstw domowych.

Wciąż mamy wiele do zrobienia, by dogonić liderów e-administracji na świecie. Wciąż walczymy o powszechny dostęp do sieci i rozwiązań IT oraz o wzrost świadomość polskiego e-obywatela. Wbrew pozorom dostępnych jest już bardzo dużo e-usług. Jednak korzysta z nich niewielu z Polaków, między innymi dlatego, że brakuje o nich informacji lub skorzystanie z nich okazuje się nadmiernie skomplikowane. U24.pl jest właśnie odpowiedzią na te potrzeby i – mamy nadzieję – kolejnym krokiem na drodze upowszechniania dobrodziejstw e-administracji i promocji korzystania z tego wygodnego i – z pewnością – przyszłościowego rozwiązania.

Zapraszamy na www.u24.pl oraz na Facebook, Twitter i Google +.