API import XML e-Deklaracje

W aplikacjach produkcji e-file: e-pity i fillUp dostępna już jest możliwość importowania danych z wcześniej przygotowanych lub wyeksportowanych plików XML w formacie e-Deklaracji zgodnych z odpowiednim plikiem XSD z Centralnego Repozytorium Wzorców Dokumentów ePUAP https://crd.gov.pl. Takie pliki są eksportowane przez wiele programów finansowo-księgowych w tym np. przez program Symfonia, dotyczy to między innymi tak popularnych e-Deklaracji jak: VAT-7, PIT-11 czy PIT-8C.

W programach e-file można zaimportować wiele plików naraz, przejrzeć deklaracje, wydrukować je lub wysłać do systemu e-Deklaracje.gov.pl. Można też wczytywać wielokrotnie te same pliki importu, po zmianach a aplikacja wykryje czy formularz już istnieje i odpowiednio doda lub zmodyfikuje wcześniej wczytany dane.

Więcej informacji, przykładowe pliki XML oraz opis pól znajdziesz:
dla fillUp https://secure.fillup.pl/dokumentacja_api
dla e-pity https://secure.e-pity.pl/dokumentacja_api

Jeżeli w Państwa firmie wystawia się i wysyła bardzo duże ilości e-Deklaracji, druków i formularzy i chcieli by Państwo dokonać importu danych z innych aplikacji niż robią to standardowo programy e-file (Płatnik, e-Deklaracje, Druki IPS, CDN Optima, Varico) lub chcą Państwo zintegrować nasze aplikacje z bazami danych i systemami funkcjonującymi już w Państwa firmie – prosimy o kontakt.

Wdrożenia i usługi na zamówienie
Aby otrzymać indywidualną ofertę usług zadzwoń lub napisz:
Krzysztof Wawrowski
telefon: 799 100 899
e-mail: krzysztof@e-file.pl