Wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe PFR w programie e-pity!

Rozlicz wstępnie wypełniony PIT na e-pity.pl

Dla wszystkich miłośników prostych i szybkich rozwiązań, którym do sporządzenia rocznego PIT-a pozostało już tylko 15 dni, mamy bardzo dobrą wiadomość. Wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe PFR, czeka już na Was w programie e-pity!

Program e-pity jest pierwszą aplikacją na rynku obsługującą w tak szerokim zakresie usługę wstępnie wypełnionego PIT-a PFR (Pre-Filed tax Return), udostępnioną podatnikom 16 marca 2015 roku przez Ministerstwo Finansów.

"PFR w polskim wydaniu to przyjaźnie zaprojektowana i dobrze wdrożona usługa. Wczytanie przez podatnika udostępnionych danych pozwala jeszcze szybciej rozliczyć się z fiskusem i kolejny raz udowadnia, że dobre rozwiązania z zakresu e-administracji mogą powstać na styku systemów informatycznych administracji publicznej oraz firm komercyjnych i zaangażowaniu społeczności użytkowników" – mówi Adam Mielcarski, wiceprezes zarządu e-file.

Dlaczego warto skorzystać z danych PFR i funkcjonalności programu e-pity współpracującego z Portalem Podatkowym?

  • Program automatycznie wczytuje Twoje dane osobowe i finansowe do rocznej deklaracji PIT,
  • Pomaga uzupełnić Ci deklarację o dodatkowe źródła przychodów i zweryfikować koszty,
  • Nie pozwoli zapomnieć o przysługujących Ci ulgach i odliczeniach,
  • A na koniec wygodnie wyśle Twoją roczną deklarację do systemu e-Deklaracje.gov.pl.

W okresie 2 tygodni betatestów obsługi PFR w e-pity podatnicy wczytali z sukcesem 15 tys. wstępnie przygotowanych deklaracji PIT. Zobacz jakie to proste, być może tym razem wypełnisz swojego PIT-a nawet szybciej niż w 5 minut ?

Pobierz program i rozlicz Twoje wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe PFR na www.e-pity.pl/pfr