fillUp teraz także w wersji mobilnej

Aplikacja fillUp - Przyjazne formularze jest już dostępna w wersji na urządzenia z systemem Android oraz na iPady. To pierwsza polska aplikacja mobilna przeznaczona do wypełniania i katalogowania formularzy i nasz kolejny krok w poszerzaniu funkcjonalności i rozbudowywaniu fillUpa.


Użytkownicy tabletów mają dostęp do większości funkcjonalności programu udostępnianych w wersjach na Windows, Linux, Mac Os czy on-line. Wersja mobile daje dostęp do ponad 2500 najpopularniejszych druków, zarówno formularzy urzędowych, jak i w pełni edytowalnych wzorów dokumentów, które po wypełnieniu można zapisać, wydrukować lub wysłać w pliku pdf na adres e-mail. Jeśli dane z fillUp zainstalowanego na komputerze były synchronizowane z dyskiem Google Drive, można podłączyć się do nich na urządzeniu mobilnym i korzystać z jednej wspólnej bazy danych. W fillUpie można też wypełnić deklaracje podatkowe i wysłać je do systemu e-Deklaracje Ministerstwa Finansów.

fillUp to nie tylko baza formularzy, ale również narzędzie, które zmienia filozofię wypełniania i przechowywania dokumentów, upraszczając i automatyzując ten proces. Baza druków jest aktualizowana w oparciu o najnowsze przepisy i zapotrzebowanie użytkowników. Aplikacja fillUp jest dedykowana firmom, biurom rachunkowym i kancelariom prawnym.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji fillUp mobile. Można ją pobrać tutaj:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.efile.fillup.mobile
iOS na iPad: https://itunes.apple.com/us/app/fillup-przyjazne-formularze/id990160529?l=pl&ls=1&mt=8