Program resellerski fillUp dla firm IT obsługujących Księgowych

Współpracujesz z księgowymi, biurami rachunkowymi, wspierasz wiedzą technologiczną kancelarie podatkowe lub firmy? Dołącz do programu resellerskiego fillUp i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji w ramach Programu resellerskiego fillUp.

Program resellerski fillUp to propozycja skierowana przede wszystkim do firm informatycznych, dystrybutorów aplikacji ale także specjalistów IT, doradzających księgowym w wyborze optymalnych rozwiązań systemowych oraz świadczących usługi wsparcia serwisowego dla zaplecza sprzętowego, wykorzystywanego przez księgowych w codziennej pracy.

fillUp to program do automatycznego wypełniania formularzy i ich przesyłania do e-urzędów, który zdobywa coraz większą popularność wśród biur rachunkowych. Dostępny on-line, w wersji desktopowej i jako aplikacja na urządzenia mobilne program fillUp obsługuje ponad 3.000 e-formularzy, 300 wzorów e-Deklaracji oraz e-wysyłkę pism i druków do ponad 20.000 Elektronicznych Skrzynek Podawczych (ePUAP) urzędów i instytucji w Polsce. To najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie wspierające obsługę udogodnień z zakresu e-administracji oferowanych przez administrację publiczną. W fillUp znajdują się wszystkie druki pomocne w pracy księgowej, kadrowej czy w prowadzeniu własnej firmy.

Program partnerski fillUp jest zatem szansą dla resellerów na zwiększenie ich przychodów, ponieważ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biur rachunkowych, wymagających kompleksowej implementacji i wsparcia w obsłudze aplikacji. Przewiduje atrakcyjne prowizje dla partnerów od każdego sprzedanego i przedłużonego abonamentu do aplikacji oraz dodatkowe premie za integrację programu z innymi aplikacjami klienta przy wykorzystaniu bogatego API fillUpa.
W ramach współpracy firma e-file zapewnia także partnerom dostęp do panelu resellera, wsparcie techniczne oraz indywidualnego doradcę.
Pakiet startowy resellera zawiera trzy pendrive’y z dedykowanymi wersjami programu fillUp Duże Biuro, materiały oraz gadżety reklamowe do przekazania klientom. Każdy partner uzyskuje ponadto dostęp do pełnej wersji aplikacji fillUp do wykorzystania w prowadzeniu własnej działalności w okresie trwania współpracy.

Więcej informacji o programie partnerskim fillUp na stronie: reseller.fillup.pl

Dodatkowe informacje o aplikacji: www.fillup.pl