Premiera programu e-pity Płatnika

Rewolucyjna zmiana w elektronicznej obsłudze PIT-11, PIT-8C, PIT-40 i PIT-4R.
Na to czekali pracodawcy.

Prowadzisz firmę, zatrudniasz pracowników, płacisz zaliczki podatku PIT?
Chcesz szybko i sprawnie rozliczyć: PIT-11, PIT-8C, PIT-40PIT-4R, PIT-8AR, PIT-R oraz IFT-1/IFT-1R swojej firmy? Skorzystaj z programu e-pity Płatnika – szybkiego narzędzia do rozliczania i wysyłania e-Deklaracji oraz dostarczania PIT-ów do pracowników.

Coroczny obowiązek przygotowania i wysyłki informacji o wpłaconych zaliczkach za pracowników od połowy stycznia 2016 roku może nabrać zupełnie innego wymiaru. Program e-pity Płatnika to pierwsza aplikacja na rynku, która dzięki swojej wszechstronności, umożliwia pełną obsługę całego procesu elektronicznie.

Aplikacja e-pity Płatnika upraszcza tryb wypełniania PIT-ów od samego początku. Proponuje do wyboru wygodne kreatory lub aktywne formularze, umożliwia wczytywanie do PIT-ów danych firmy lub danych pracowników z "Płatnika", "e-Deklaracji", "Optima IPS" – popularnych programów finansowo-księgowych lub pozwala zaimportować gotowe deklaracje z innych programów w plikach XML e-Deklaracji.

Gotowe PIT-y program e-pity Płatnika wysyła elektronicznie do urzędów skarbowych z wykorzystaniem standardowej bramki systemu e-Deklaracji lub zbiorczo – poprzez bramkę UBD (Uniwersalna Bramka Dokumentów). Wszystkie deklaracje można wysłać z kwalifikowanym e-podpisem lub uwierzytelniając je kwotą przychodu za poprzedni rok. Po każdorazowym przekazaniu PIT-ów do systemu e-Deklaracje, program odbiera Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO) do przekazanych e-deklaracji, pozwalając je wydrukować, zapisać w pdf lub zarchiwizować.

Program e-pity Płatnika to jednak nie tylko narzędzie do wypełniania i wysyłki PIT-ów do systemu e-Deklaracje. Twórcy aplikacji wieńczą proces obsługi PIT-ów komunikacją z głównymi adresatami usługi – pracownikami, udostępniając im zaszyfrowane deklaracje za pośrednictwem specjalnej platformy www.odbierz-pit.pl, dostarczając PIT-y e-mailem z pracowniczym e-podpisem lub umożliwiając tradycyjną wysyłkę pocztą.

Aplikacja e-pity Płatnika pozwala na bieżąco kontrolować ilość wystawionych , wysłanych czy dostarczonych pracownikom deklaracji PIT. Umożliwia zapisywanie kopii deklaracji w pdf, ich drukowanie lub archiwizację, wydruk UPO czy raportów dostarczenia PIT-ów do pracowników. W programie e-pity Płatnika można wygodnie rozliczyć również PIT-y roczne, takie jak PIT-36, PIT-36L, PIT-37 oraz inne deklaracje wraz z załącznikami, do użytku komercyjnego bez limitu.

e-pity Płatnika można pobrać ze strony www.platnik.e-pity.pl w wersji instalacyjnej na komputer lub skorzystać z wypełniania PIT-ów bezpośrednio w wersji on-line programu. Serwis oferuje wsparcie w formie wideoporadników i wyczerpującego zaplecza merytorycznego, (poradniki) oraz udostępnia kontakt telefoniczny bezpośrednio z serwisem obsługi klienta.

Jeśli chcesz mieć e-PITy Płatnika z głowy, wypełnij 3 deklaracje PIT-11 za darmo i przekonaj się jak prosto można wypełniać, wysyłać i dostarczać PIT-y. Wypróbuj nową aplikację e-pity Płatnika już teraz!