Program e-pity 2019 do rozliczenia PIT online w 2020 roku jest już dostępny!

11 lat e-pity! Program e-pity 2019 do Twój e-PIT online w 2020 jest już dostępny!

Do ostatecznych rozliczeń z fiskusem zostało jeszcze sporo czasu, ale ten czas można dobrze wykorzystać! Dzięki programowi e-pity 2019 nie tylko możesz sprawdzić jaki podatek zapłacisz za 2019 w 2020 roku, ale również jest jeszcze szansa, żeby ten podatek obniżyć.

W 2019 roku wprowadzonych zostało w życie wiele zmian prawnych, które mogą wpłynąć na zwiększenie lub zmniejszenie Twojego podatku. W najnowszej wersji Programu e-pity 2019 obliczysz wysokość podatku do zwrotu lub do zapłacenia. Pod koniec rozliczenia otrzymasz darmowy e-book z aż 22 rozwiązaniami na obniżenie podatku jeszcze w 2019 roku.

Ulga termomodernizacyjna, darowizna czy podniesienie kwalifikacji zawodowych to tylko niektóre ze sposobów, aby jeszcze przed końcem 2019 roku zmienić kwoty na twoim PIT.

Tak samo jak w poprzednich latach, Program e-pity 2019 daje możliwość wyboru dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego, na rzecz której podatnik może przekazać swój 1%. W ramach Akcji e-life, której celem jest wspieranie stowarzyszeń i fundacji z całej Polski, wszystkim OPP działającym non profit, uprawnionym do pozyskiwania 1% z podatku dochodowego osób fizycznych, udostępniamy darmowy Program e-pity online, aby pomóc im docierać do swoich darczyńców i sympatyków. Więcej informacji na: https://opp.e-pity.pl/akcja-e-life.

Korzystaj z e-pity gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Aplikacja została przygotowana z wykorzystaniem najnowszych technologii przyjaznych wszystkim przeglądarkom internetowym oraz urządzeniom zarówno stacjonarnym jak i przenośnym (komputery, tablety i komórki). Aplikacja dostępna jest również na wszystkie systemy operacyjne w opcji do pobrania na komputer lub do uruchomienia w wersji PIT on-line.

11 lat e-pity.pl!

Przez 11 lat nieustannego rozwoju i pracy w bardzo dynamicznym środowisku wciąż zmieniających się przepisów i zasad podatkowych udało nam się stworzyć program, który:

  • został pobrany ponad 30 mln razy,
  • pomógł wypełnić ponad 25 mln e-deklaracji,
  • pomógł ponad 7 tys. OPP zebrać łącznie 340 mln zł,

Zapraszamy na www.e-pity.pl  
Dziękujemy!