Portal wiedzy jpk.info.pl - wszystko o JPK i podatku VAT w jednym miejscu

Z dumą przedstawimy odświeżony serwis jpk.info.pl - naszpikowany merytoryczną wiedzą dotyczącą plików JPK - w zupełnie nowej szacie graficznej oraz najnowszą wersję programu fillup.

Cały serwis został podzielony na sekcje, a każda z nich dotyczy innego zagadnienia:JPK_V7, wysyłka pliku JPK, biała lista, podatek VAT ifaktury . Sekcje te zostały stworzone w oparciu o doświadczenie w tworzeniu aplikacji JPKomat oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych użytkowników.

W serwisie znajduje się również pomocna instrukcja - jak wypełnić JPK_V7M/JPK_V7K, w której znajduje się szczegółowy opis, podzielony na 4 części: nagłówkową, deklaracyjną, ewidencji sprzedaży i ewidencji zakupu. Dzięki tej instrukcji żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Polecamy także najnowszą wersję programu fillup z kreatoremJPKomat dzięki, któremu wysyłka nowych plikówJPK_V7M lubJPK_V7K jest szybka i sprawna. Program umożliwia realizację wszystkich obowiązków, od wystawienia faktury, przez ewidencje VAT i automatyczne przygotowanie pliku JPK oraz import danych z innych programów i plików księgowych. Program dokona automatycznej weryfikacji poprawności plików JPK do ich skutecznej wysyłki oraz pobrania urzędowego poświadczenia odbioru UPO JPK. Program fillup umożliwia także konwersję starej wersji pliku JPK_VAT do nowej wersji JPK_V7 - więcej w dziale wysyłka JPK.

Zapraszamy: 

Pobierz program fillup z kreatorem JPKomat - 30 dni za darmo

Odwiedź portal wiedzy jpk.info.pl już teraz!