Czy w listopadzie warto myśleć o podatkach? Jak obniżyć PIT za 2021 rok?

Czy w listopadzie warto myśleć o podatkach?

Tak! Szczególnie jeśli jeszcze w tym roku chcesz obniżyć podatek, który płacisz w 2022!

Program e-pity® jest już gotowy, aby przeprowadzić symulację przyszłorocznego rozliczenia. Co roku z tej możliwości korzysta kilkanaście tysięcy użytkowników, dzięki czemu oszczędza konkretne pieniądze.

2021 przyniósł wiele zmian prawnych, które mogą wpłynąć na zwiększenie lub zmniejszenie Twojego podatku. W najnowszej wersji Programu e-pity® 2021 obliczysz wysokość podatku do zwrotu lub do zapłacenia. Pod koniec rozliczenia otrzymasz darmowy e-book a w nim aż 25 sposobów na obniżenie podatku jeszcze w 2021 roku.
W najnowszej wersji aplikacji są uwzględnione aktualne limity ulg oraz stawki podatków.

Pamiętaj! Wszystkie ustalenia podatkowe ogłaszane w ramach Polskiego Ładu będą dotyczyć rozliczenia dopiero za 2022 rok!

Więcej informacji 

Program e-pity® 2021, jak co roku, daje możliwość wyboru dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego, na rzecz której podatnik może przekazać swój 1%. W ramach Akcji e-life, której celem jest wspieranie stowarzyszeń i fundacji z całej Polski, wszystkim OPP działającym non profit, uprawnionym do pozyskiwania 1% z podatku dochodowego osób fizycznych, udostępniamy darmowy Program e-pity®, aby pomóc im docierać do swoich darczyńców i sympatyków.

Więcej informacji

Od 13 lat nieustannie wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne, tak aby aplikacja działała sprawnie i szybko we wszystkich przeglądarkach internetowych i aplikacjach na każdym urządzeniu mobilnym. Program e-pity® 2021 jest dostępny zarówno on-line jak i w opcji desktop do pobrania na komputer, gdzie wygodnie będziesz mógł wysłać e-Deklaracje PIT oraz sprawdzić i rozliczyć Twój e-PIT 2022.