Flagowe programy e-file z Symulatorem rozliczeń PIT za 2022 r.!

Mijający już powoli rok obfitował w liczne zmiany podatkowe, które szczególnie dały się we znaki przedsiębiorcom, księgowym i biurom rachunkowym. Zmiany te z pewnością odbiją się na rozliczeniu podatkowym PIT za 2022 r. Dlatego w tym roku wcześniej niż w latach ubiegłych dajemy naszym użytkownikom, zarówno tym korzystającym z Programu e-pity jak i fillup,  możliwość przeprowadzenia symulacji swojego rozliczenia PIT za 2022. Odpowiednie działania podjęte jeszcze w tym roku pozwolą na obniżenie podatku do zapłaty lub powiększenia ewentualnego zwrotu.

Sprawdź 31 sposobów na obniżenie podatku

W 2022 roku pojawiło się nie tylko wiele nowych ulg i odliczeń, ale również szansa dla przedsiębiorców na zmianę formy opodatkowania swojej działalności w trakcie trwania roku podatkowego.

Skorzystaj z naszego poradnika i sprawdź, czy taka zmiana będzie dla Ciebie korzystna

Pamiętaj! 

Rozliczając PIT-28, PIT-36 lub PIT-36L za 2022 r. z działalności gospodarczej lub działów specjalnych produkcji rolnej, również nie obejmie Cię w przyszłym roku usługa „Twój e-PIT“ Ministerstwa Finansów - swoją deklarację PIT musisz rozliczyć samodzielnie.

Prowadzisz biuro księgowe?

Pomóż swoim klientom odnaleźć się w podatkowym labiryncie zmian! 

To ostatnia szansa, by zmienić formę opodatkowania i powrócić z ryczałtu ewidencjonowanego do zasad ogólnych. Warto jeszcze teraz zadbać o poszukiwanie kosztów podatkowych, które wpłyną na obniżenie dochodu, od którego naliczony zostanie podatek. Twoi klienci z pewnością będą Ci wdzięczni za taką pomoc!